Наша продукція використовується в наступних галузях

Нафтопереробка

Хімія

Енергетика

Транспорт нафти

Товариство з обмеженою відповідальністю «Конструкторське бюро «УКРСПЕЦМАШ» засновано в 2000 році в м. Суми, центрі насособудування України. Нині ТОВ «КБ «УКРСПЕЦМАШ» одне з провідних підприємств України з виготовлення торцевих ущільнень. У структуру підприємства входять конструкторський й виробничий підрозділи, лабораторія випробувань торцевих ущільнень. Колектив підприємства успішно вирішує питання герметизації валів насосів, компресорів, турбодетандерів, нагнітачів, димососів, реакторів і перемішуючих пристроїв. Особливостями продукції є: сучасний технічний рівень, висока якість виготовлення і прийнятна вартість. Під час розробки й виготовлення ущільнень використовуються сучасні засоби проектування та розрахунків, власні винаходи та «ноу-хау», останні досягнення в матеріалознавстві й технології. Це дозволяє успішно конкурувати з відомими російськими та зарубіжними виробниками ущільнювальної техніки.

Висококваліфіковані та досвідчені фахівці, сучасне виробниче й стендове обладнання дозволяють успішно вирішувати складні завдання в ущільнювальній техніці.

ТОВ «КБ «УКРСПЕЦМАШ» гарантує бездоганну роботу продукції, забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування, поставку запасних частин і пристроїв для монтажу й ремонту ущільнень.

Номенклатура продукції регулярно поповнюється й оновлюється, ведеться постійний моніторинг сучасного стану ущільнювальної техніки в країнах СНД і за кордоном.

about
 to-top